תלמידים ממליצים

שביעות הרצון שלנו גבוהה, גם מבחינת הרצף והזרימה של השיעור מבחינת התוכן הנלמד וגם מן הבחינה הטכנית- ללא תקלות. יש לציין שאור מאוד נהנה מן השיעורים ומחכה להם בשמחה רבה, להוט לעבוד בחוברת, להכין שיעורים ואף מבקש ביוזמתו לסיים בעצמו את החוברת כולה מעבר לשיעורי הבית הניתנים, וזאת תוך עניין והנאה מרובים. שיטת ההוראה בקורס הנוכחי בה יש הפניה ממוקדת לעבודה בחוברות בבית וכן במהלך השיעור - הינה נכונה מאוד לדעתנו ומכניסה את הילדים למסגרת לימודית מסודרת

סמדר, אמא של אור, ראשית קריאה - חלק 2

שיעור מקסים ומרגש ביותר, באמת נגע לליבנו..., אור חווה שנה נפלאה עם מורה מדהימה משכמה ומעלה ואנו מודים לך רמה שוב ושוב על כל מה שהענקת לו בשנה זו!! המשיכי בדרכך המיוחדת להעניק מהאוצר שבתוכך לעוד ועוד ילדים ישראלים החיים בחו"ל ולחמם את ליבם שבוע אחר שבוע עם מלוא ההשראה החיובית והקסומה שלך, שפע תודות...!!!!

אור, ארצות הברית, ראשית קריאה - חלק 1

אנחנו מאוד אוהבים את השיעורים עם המורה חיה וחושבים שהם מועילים מאוד להקנית השפה העיברית לילדינו השוהים בחו"ל וביום יום דוברים אנגלית בבית ספרם. אנחנו רוצים להודות במיוחד גם לצוות הטכני אשר קשוב מאוד לצרכינו ונותן מענה זריז במיוחד בשעת הצורך ישר כוח לכולכם ולחיה המורה!!!

צליל, אמא של נועה, בשבילי העברית - חיה רוט

מזמן לא שמעתי את בני ניב מתלהב כל כך מהשיעור באינטרנט. התקרבתי ושמעתי מורה מלאת חיים סבלנית ומפעילה נפלא וברוב עניין את הילדים. תודה

עדי,אמא של ניב , ראשית קריאה - חלק 1 - פנינה פנקס

יעל היא מורה טובה מאוד,יוצרת דינמיקה ושיתוף בין כל המשתתפים.מקפידה על השתתפות של כולם.מקפידה על כך שהתלמידים יכינו שיעורי בית,ישלחו אליה במייל ומחזירה במהירות מתוקן עם הערות.מאוד נמרצת ותוססת,דבר הגורם לתלמידים לזרום עימה.

יובל , בשבילי העברית

"נעה נהנתה מכל רגע בשיעורים עם הדס. היא למדה רבות במהלך השיעורים שהתנהלו תמיד באוירה נהדרת. תודה להדס על תשומת הלב וההקשבה.

נועה, כיתה ד',

תומר מאוד נהנה בשיעור! דרורה היקרה - תודה על ההסבר ועל הסבלנות הרבה שיש לך לילדים.

דנית אמא של תומר, - דרורה אראל

תודה רבה על שנה מופלאה. דרורה לימדה עם המון סבלנות ובצורה ברורה ביותר. היא גרמה לילדים לשתף פעולה בצורה טובה מאוד. כל הכבוד.

שחר, קוראים בכיף - דרורה אראל

המורה דרורה פשוט נפלאה!!!לא ייאמן כמה הילדים למדו השנה.מעבירה שעורים נפלאים ומעניינים, ראייה לכך היא הצפייה לקראת כל שעור.אלפי תודות!

ניתאי , קוראים בכיף - דרורה אראל

רציתי להודות בשמי ובשם הילדה למורה פזיה. דרך הלימוד, הסבלנות, ההקשבה ויחד עם זאת הדידקטיקה וההקפדה כשצריך על שיעורים, כתיבה, הגייה וכו' מהווים מופת לדרך ההוראה. הלוואי וירבו מורים כמוך.

נויה, קוראים בכיף

"סוף שנת הלימודים - שנה נהדרת עברה עלינו עם רמה. מורה מצויינת שהצליחה - למרות הקושי הטכנולוגי המובנה - להעביר שיעורים מעניינים ונעימים. אחינועם אהב אותה מאוד וציפה לשיעורים אתה בקוצר רוח. אחינועם לא ידע דבר בכתיבה וקריאה בעברית - ועתה הוא מסוגל לקרוא יפה מאוד, ולכתוב עוד יותר יפה - בזכותה של רמה.תודה על ההזדמנות לפגוש ולשהות במחיצתה של מורה כזו - גם אם ממרחק כה רב.אחינועם מנס, ובתשבע - אמא של אחינועם"

בת-שבע מנס, אמא של אחינועם , ראשית קריאה - חלק 1

אור מתקדם באופן ניכר בקריאה ובכתיבה, ממש ניתן לחוש בהתקדמות אשר עולה משיעור לשיעור. גם בחוברות הוא לעיתים עובד ומשלים ביוזמתו בעבודה עצמאית, מעבר לשיעורי הבית, כאילו היו חוברות הפעלה ומשחק ורק לאחר מכן אנו רואים כי התקדם בהן מעבר לנדרש...., ניכר שהוא נהנה! התחיל אף לקרוא מרצונו סיפרי ילדים בעברית ולהקריא לנו במיטה לפני השינה סיפורי "לילה טוב" ועוד. שוב תודה לרמה!!

הדר אזולאי, אמא של אור , ראשית קריאה - חלק 2

אנו מאד מודים לפנינה על השיעורים הכל כך יפים ומהנים. כל כך הרבה סבלנות - פשוט מדהים. תודה לפנינה על המאמץ היום לחבר את המצלמה לרוני, עם הצוות הטכני והשרות המהיר. חג שמח!

רוני , על קצה הלשון - פנינה פנקס

אנו מודים מקרב לב לפנינה המורה שלנו. את נ ה ד ר ת !!!שמחת אותי, ריגשת אותי, הצחקת אותי והיה לי תמוד !!! נעים לבוא לשיעורים וללמוד ממך. תודה רבה מעומק הלב, וכמובן שלעולם לא אשכח אותך - את המורה הראשונה שלי לעברית!!!! ובזכותך אני קוראת וכותבת. אני אוהבת אותך. ומקווה לפגוש אותך באשקלון. מרוני. (וגם חיבוקים ותודות מאמא ואבא של רוני - עשית עבודה נפלאה. כל הכבוד!!!, אנו מאחלים לילדינו מורה כמוך ל 11 השנים הבאות!) בברכה, משפחת בן דוד

משפחת בן דוד, אני קורא ומבין בלי ניקוד - פנינה פנקס

תודה, פנינה. זה היה חשוב. אני רוצה להוסיף שלא ידענו למה לצפות מהשיעורים הוירטואלים ואפילו חששנו לצרף את אופיר בתקופה כל כך לחוצה של השתלבות בבית ספר חדש עם לימוד שתי שפות חדשות, אבל הופתענו לטובה והחלטנו להמשיך בשיעורים. כפי שציינתי - זה לא מעט בזכותך ועל כך תודה רבה!

אלעד, על קצה הלשון - פנינה פנקס

הי, היה לנו ממש כיף!! התנתקנו משום מה ולא חזרנו לשיעור, כי עברנו לשיעור של דן. אנחנו צחקנו מהסיפור המצחיק שלנו (על הבלבול בין הסוכר למלח).. נהננו מהשיר של בת חן... נהננו גם מהסיפורים של גלעד.... הוא שכן שלנו והוא מקסים. ובאמת שהרגשנו משפחה! תודה רבה לך על ההשקעה, היה לנו שיעור מאד נעים ונחמד. רק שמחות! עינת " כיתה ב' של מלכה רונן

עינת בן דוד, אמא של רוני, ראשית קריאה - חלק 2 - מלכה רונן

מלכה שלום השעור היה כיף ומיוחד גלעד מאוד שמח להציג את המשפחה... גלעד התלהב מהשיר שאני שרתי-"כל הכבוד, אמא!" משב רוח היתולי ומרענן מקווה שתמשיכי להנות מהם באופן רציף עד סוף השנה בת-חן" כיתה ב' של מלכה רונן

בת-חן גמינר, אמא של גלעד, - מלכה רונן

מלכה יקרה, תודה ! היה לנו נהדר בשיעור. משפחתי וחמים. נשיקות אמא של הילה, כמובן גם בשמה." כיתה ג' של מלכה רונן

אסנת פולק, אמא של הילה, קוראים בכיף - מלכה רונן

תודה, פנינה, לא ידענו למה לצפות מהשיעורים הוירטואלים ואפילו חששנו לצרף את אופיר בתקופה כל כך לחוצה של השתלבות בבית ספר חדש עם לימוד שתי שפות חדשות, אבל הופתענו לטובה והחלטנו להמשיך בשיעורים. כפי שציינתי - זה לא מעט בזכותך ועל כך תודה רבה!

נירית אופיר, אמא של הדר , בשבילי העברית - פנינה פנקס

תודה לפנינה על שנת לימודים נפלאה, אין ספק שילדי השכילו השנה בזכותך . השיעורים הועברו בצורה ברורה, מקצועית, ומעל הכל מסקרנת, מעניינת ומאתגרת לילדים. מי יתן וירבו מורים כמותך !! ישר כח. יינית.

יונית אמא של אלעד, ארה"ב, לקראת קריאה - פנינה פנקס

בזכות המורה המעולה יעל, והשיעורים הברורים הציון שלי עלה מ-40 ל-92!!!המורה והשיעורים פשוט מעולים!!!

עמית, לשון והבעה לחטיבת הביניים

שיעור ראשון שלי אי פעם במסגרת האתר הזה. גאוני, וחבל על ההצתה המאוחרת שלי. יעל המורה מקסימה ודעתנית ואני אוהבת את זה

יסמין, ראשית הקריאה לבני נוער

"המורה נהדרת!!! מסבירה בקלילות ובנינוחות.העברת החומר נהדרת גם היא, וניכר שהמורה יודעת בדיוק במה היא עוסקת."

יאיר, ראשית הקריאה לבני נוער

מורה מדהימה בלי שום צל של ספק !! השיעור עוזר לי בצורה טובה מאוד,ואני ממליצה בחום רב לכל תלמיד להשתתף בשיעור זה

מורין,

פזיה מורה נפלאה ונהדרת, יעל מאד נהנת מהשיעורים תודות גם לצוות התמיכה שתמיד זמין.

תמר, אמא של יעל , אנגליה, קוראים בכיף

מורה נהדרת, מקשיבה, מסבירה בסבלנות וחוזרת גם על כל דבר 10 פעמים רק שכולם יבינו.כל הכבוד לה.

גלי,